Ar-Ge Finans Danışmanlığı

Ar-Ge Finans Danışmanlığı
Yenilikçilik ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için olmazsa olmazlardandır. Artık KOBİ veya büyük şirket farkı olmaksızın şirketlerin hayatarlarını devam ettirebilmeleri verimli ve etkili yeni ürün ve süreç geliştirme yeteneklerine ve Ar-Ge kültürünün kurumlarına yerleştirilmesine bağlıdır.

 

Ancak bu yetkinliğe erişebilmek için kurumların Ar-Ge ve yenilikçilik yatırımlarının planlanmasından, geliştirilecek arge-zupos-bmsprojeprojelere gerekli desteğin sağlanabilmesine kadar geçen süreçte çok dikkatli adımlar atması ve tecrübelerden faydalanması gerekmektedir.

 

BMSPROJE; deneyimli kadrosu, çok sayıda proje referansı ve uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyacı olan profesyonel danışmanlık hizmetlerini mühendislik formasyonu ile sunmaktadır. Fikirin geliştirme aşamasından, projenin teslimine kadar geçen tüm süreçler için kurum olarak müşterilerine sadece danışman değil aynı zamanda iş ortağı mantığıyla hizmet vermektedir.

 

BMSPROJE; Ar-Ge proje yönetim ve danışmanlığı konusunda özellikle Ulusal ve Uluslararası Ar-Ge Fonları TÜBİTAK – TEYDEB, Ar-Ge Merkezi,danışmanlık hizmeti vermektedir.
 

©2024 Bms Proje. Her Hakkı Saklıdır.