Hakkımızda

BMSPROJE

BMSProje 2009’den günümüze, her ölçekteki işletmenin daha iyi yönetilmesi, gelişen tekonolojileri kullanması, Araştırma Geliştirme-Ar&Ge kültürünün yerleştirilmesi; hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, bu sayede işletme taleplerine en uygun, hızlı ve modern çözümler sunabilmiştir.

 

Neler Yapıyoruz ?

BMSPROJE; Satış Otomasyon Sistemleri (POS), yeni teknolojilere uygun yazılım geliştirme - Diş Kaynak Hizmeti - Outsource, Okulbildir Arama Portali,  E-Ticaret Uygulamaları, AR&GE Proje Danışmanlığı, eski ve yeni Nesil Yazarkasa mali onay Danışmanlığı, POS Yazılım Geliştirme ve Süreç Danışmanlığı konularında faaliyet göstermektedir. Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirilen başarılı proje ve kendisini ispat etmiş, zengin ve benzersiz işlevsellikte ki yüksek teknoloji çözümleri ile güvenilir, konusunda uzman ve lider firması konumuna gelmiştir.


Bir kurumun gelişmesindeki  unsurun “sürekli değişim” olduğuna inanarak  BT sektöründe AR&GE Proje Danışmanlığı, Yazarkasa Süreç Danışmanlığı,POS Yazılım Geliştirme ve Süreç Danışmanlığı konularında kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.
 
BMSPROJE sunmuş olduğu yazarkasa ve pos çözümleri birçok sektörün gelişmesinde de önemli katkılar sağlamıştır. Ar-Ge kültürünün yerleştirilmesi, yenilikçi ürünlerin oluşturulması ve geliştirmesinde firmalara vizyon katmıştır. Birikimli kadrosuyla şu ana kadar hazırladığı projelerin desteklenmesinde %100 başarı sağlamıştır.
 
Türkiye genelinde Kapalı&Açık Otopark Yazılımı, Yiyecek, İçecek, Restoran Yazılımı, Konuk Ağırlama gibi farklı sektörlerde başarılı projeler gerçekleştiren BMSPROJE yurt dışında da; İngiltere’de başarılı projelere imza atmıştır.

 

 

©2024 Bms Proje. Her Hakkı Saklıdır.