HAKKIMIZDA
 

 

 

BMSPROJE bir yazılım evidir.  Kurumların her türlü ihtiyaçlarını analiz edip mühendislik disiplini altında iş süreçlerinize uygun otomasyon çözümleri sunmaktadır.

 

BMSPROJE; Yazılım Proje Geliştirme, AR&GE Proje Danışmanlığı, Yazarkasa Süreç Danışmanlığı, POS Yazılım Geliştirme ve Süreç Danışmanlığı konularında kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

Yazılım Projeleri;  Yazılım Geliştirme süreçlerini mühendislik disiplini bakışı getirerek, Web ve Windows uygulamaları için güçlü bir alt yapı oluşturarak; hızlı, ölçeklenebilir uygulamalar geliştirmeyi sağlamaktadır.  Web tasarım ve uygulama, e-ticaret, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir. BMSPROJE, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

 

AR&GE Proje Danışmanlığı:  Ar-Ge için gerekli alt yapıyı kurumlara sunarak,  Ar-Ge kültürünün yerleştirilmesi, yenilikçi ürünlerin oluşturulması ve geliştirmesinde firmalara vizyon katmaktadır.

Firmada yenilikçi fikirlerinizin projelendirmesinden, yürütülmesine ve destek sağlanmasına kadar olan tüm aşamalarda üstün kaliteli hizmet sunma felsefesine sahiptir. Birikimli kadrosuyla şu ana kadar hazırladığı projelerin desteklenmesinde %100 başarı sağlamıştır.

 

 Yazarkasa Süreç Danışmanlığı:  Yazarkasa konusundaki deneyimi ile sektöre mali onay süreçlerinde kaliteli hizmetler sunmaktadır.

 

 
Copyright © 2016 BMS Yazılım.All Rights Reserved.
Mimarsinan Mh. Elçi Sk.(Serhat Sk)No:12/4 Çekmeköy-İST
Tel: +90 216 642 54 04
info@bmsproje.com